Parunāsim par Tevi!

Parunāsim par to, kas Tev ir aktuāls tieši šobrīd! Saņemsi īpaši Tev sagatavotu ēterisko eļļu sajaukumu, kas palīdzēs ceļā uz labāko sevis versiju. Došu arī ieteikumus un padalīšos ar iedarbīgām metodēm, kā mainīties un sākt dzīvot dzīvi, kādu Tu patiesi vēlies.

Ko darīt, kad emociju krūze ir pilna?

Sāc atpazīt un izjust savas emocijas

Sāc darīt jau šodien!
Sāc apzināties un just tās emocijas, ar kurām saskaries šobrīd. Izproti emocijas, ko jūti, un iemācies tās nosaukt vārdos.  Pārstāj radīt neatrisinātus emocionālos pārdzīvojumus sevī.

Neļauj emocijām uzkrāties sevī

Apgūsti noderīgas pašpalīdzības prakses, kas Tev var palīdzēt ikreiz, kad sajūti sarežģītas emocijas. Vienmēr meklē risinājumu uzreiz, tiklīdz sajūti pārdzīvojumu nevis glabā to ilgstoši un krāj apslāpētas emocijas sevī.

Iztukšo savu uzkrāto emociju krūzi

Atbrīvojies no visiem dzīves laikā uzkrātajiem pārdzīvojumiem. Kādēļ šī emocionāli sarežģītā situācija Tev bija vajadzīga? Gūsti atziņas un maini savu rīcību. Pateicies par visu, ko ieguvi, iemācījies, saprati, un doties tālāk!


Kā notiks mūsu saruna?

Saruna ar mani Tavam atbalstam būs vairāk nekā saruna. Mēs kopā paveiksim nepieciešamo, lai Tava krūze atkal būtu iztukšota no neatrisinātajiem emociju pārdzīvojumiem. Apgūsi tieši Tev noderīgas pašpalīdzības metodes un iegūsi ēterisko eļļu atbalstu, lai tā Tava emociju krūze atkal nepildītos pilna.

Uzreiz mūsu sarunas laikā

Parunāsim par to kas Tev ir aktuāls. Par visu, kas uzkrājies gadiem un neļauj dzīvot patiesi brīvi un skaisti. Vai arī, kas nomāc un ierobežo tieši šobrīd. Tā būs brīva saruna, kurā Tu beidzot sadzirdēsi sevi. Veltīsim tam aptuveni 90 minūtes laika.

Dāvanā pēc sarunas

Dāvanā no manis saņemsi unikālu, Tev pagatavotu ēterisko eļļu sajaukumu rullītī. Tas būs Tavu pārmaiņu pavadonis, ko ērti lietot kā smaržas ik dienu. Tas apvienos tās ēteriskās eļļas, kas palīdzēs tieši Tev ceļā uz piepildītu dzīvi kā sevis labākajai versijai.

3 dienu laikā pēc sarunas

Sarunas laikā es būšu uzmanīgi Tevī klausījusies. Pēc sarunas no manis saņemsi ieteikumus un pārbaudītas metodes, ko izmantot turpmāk. Ar tām strādājot ikdienā, Tu manāmi uzlabosi savas dzīves kvalitāti.

2 nedēļas pēc sarunas

Saņemsi aprakstu par doTERRA ēteriskajām eļļām, kuras bija Tavā īpašajā sajaukumā. Kā tās iedarbojas un kā tās palīdz Tev. Tikai pēc 2 nedēļām, jo pirms iepazīties ar ēteriskajām eļļām, Tavs uzdevums būs vērot sevi un savas sajūtas.

Kāpēc es runāju ar cilvēkiem?

Bērnībā biju iemācījusies prasmīgi slēpt savas patiesās emocijas. Uzaugu ar pārliecību, ka emociju izrādīšana ir vājuma pazīme. Kad pirmo reizi vērsos pēc palīdzības pie psihoterapeita, es izdzirdēju vienu frāzi: "Līga, Tava emociju krūze ir pilna!". Tad es sapratu, ka emocijām ir limits. Sevī var uzglabāt tikai ierobežotu daudzumu neatrisināto emocionālo pārdzīvojumu. Tolaik man bija 25 gadi un mana diagnoze - veģetatīvā distonija.

Apgūstot pašpalīdzības metodes un iepazīstot ēterisko eļļu iedarbību, es beidzot varēju iztukšot savu uzkrāto emociju krūzi. Un vairs neļauju tai atkal piepildīties pilnai.

Ko stāsta mani klienti?

Katra saruna ar klientu ir atšķirīga, tāpat kā katra klienta situācija, emocionālais pārdzīvojums un dzīves pieredze.
Taču kopā vienmēr atrodam labāko veidu, kā katram sev palīdzēt vislabāk.

Dace, AS "Watson group" darbiniece

Biju iedomājusies šo vairāk, kā jautājumi un atbildes konsultāciju. Bet izrādījās, ka konsultācija ir ļoti smalka un dziļi personiska saruna ar Līgu, kur runāju es, un klausītājs bija Līga, kas ļoti delikāti un smalki pastūma un norādīja ceļu, kā sadzirdēt un sadziedēt savu dvēseli, kā būt sev pašai.

Pēc konsultācijas jutos ļoti atvieglota, tā it kā viss smagums būtu novēlies no pleciem. Ar ticību sev un savām iespējām. Šī konsultācija pielīdzināma ļoti laba psihiatra un draudzenes divi vienā apvienojumam, kur tev nevienu brīdi nav šaubas, par to ka tevi dzird, saprot tavas vajadzības starp rindiņām.

Ēterisko eļļu rullītis, ko saņēmu pēc konsultācijas ir dievīgs. Šobrīd tās ir manas mīļākās smaržas. Kā arī saņēmu norādījumus, kurus ieteicams praktizēt ik dienā, lai palīdzētu sev ikdienas gaitās un dažādu lēmumu pieņemšanā. Milzīgs paldies, par šo brīnišķo sarunu.

Sabīne, mārketinga stratēģe

Pie Līgas nācu, neko īsti daudz nezinot un negaidot. Aptuveni zināju kaut kādus savus klupšanas akmeņus un lietas, ar ko vēlos strādāt, bet biju atvērta tam, ka sarunas laikā izkristalizēsies kas cits. Protams, ka tā arī notika! Līga spēj uzdot pareizos jautājumus, rakt dziļāk, meklēt cēloni un risinājumu iekšējiem procesiem. Tikai jāļauj viņai to darīt un jāatveras - to patiesi novēlu ik katram viņas klientam. Jo tad notiek reāla transformācija.

Nu jau pēc sesijas pagājis vairāk kā mēnesis, man ir bijusi iespēja aprast ar savu rullīti, pārdomāt to, kas sarunas laikā notika. Un jāsaka, ka tikai viena saruna noteikti pavērsa manu skatu pilnīgi citā virzienā. Sāku sev uzdot citus, kvalitatīvākus un patiesākus, jautājumus, kā arī rīkoties, nevis tikai domāt!

Renāte Matuseviča, grafikas un web dizainere

radošajā dizaina studijā "Me Me You

Sevis izzināšana man vienmēr ir šķitusi ļoti svarīga. Jo labāk saprotam sevi, jo vieglāka kļūst komunikācijas un attiecību veidošana ar citiem. Tāpēc esmu nepārtrauktā pašizziņā un pašattīstībā. Sarunā pie Līgas nokļuvu jau tad, kad biju pieredzējusi citus dažādus pašizaugsmi veicinošus kursus, personības izaugsmes kouču un psihoterapijas speciālista konsultācijas. Šī noteikti bija atšķirīga pieredze - sarunā ar Līgu es nejutos tā, ka mani analizētu pēc grāmatas. Tāpēc atvērties un uzticēties bija neticami viegli.

Tā bija īsta, cilvēcīga un atbalstoša saruna, kuras laikā spēju saklausīt sevī pat citas. vēl svarīgākas patiesības, ne tikai tās, pēc kurām biju ieradusies. Līgas personīgās pieredzes stāsti, ko uzzināju sarunas laikā, mani iedvesmoja neatstāt tikai izrunātu vien, bet tiešām sākt risināt dzīves laikā sevī uzkrātos pārdzīvojumus. Esmu saņēmusi brīnišķīgas, noderīgas rakstīšanas un sevis rituālu prakses, un tieši manām vajadzībām. Ziniet, ir iedarbīgas!

Esmu ļoti priecīga, ka arī kā patīkamu dāvanu saņēmu personalizētu ēterisko eļļu pudelīti. To lietoju kā smaržas, sajūtas ir interesantas. Jūtu gan emociju pacēlumus, gan virpuļus, kas šķietami mudina tiešām kaut ko mainīt, darīt citādāk - komunikācijā un attiecībās ar sevi un citiem. Paldies, Līga, par šo neparasto pieredzi. Zinu, ka mēs tiksimies vēl!

Linda, reinkarnacioloģe -
pavadone iepriekšējo dzīvju atmiņās

Pieteicos Līgas konsultācijai, jo mani piesaistīja piedāvājums - individuāla ēteriskā eļļa. Sākotnēji, man nebija konkrētu jautājumu un ekspektāciju, bet sarunas gaitā izkristalizējās mērķis, kam eļļa būs domāta - ticība sev.

Seanss izvērtās pārsteidzoši jaudīgs un iekustināja manī dažādus procesus. Ļoti izjutu to, ka sava veida enerģētiskais komponents tiek nodots, caur Līgas balsi un priekš manis, tas pat bija vērtīgāks par pašu ēterisko eļļu un konsultāciju-sarunu.

Iedarbīgi uz mani strādā arī vienkārši Līgas ierunāto balss ziņu noklausīšanās, tādēļ uzskatu, ka Līgas piedāvātie pakalpojumi var sniegt daudz vairāk, kā viņa pati to apzinās. Esmu pateicīga sev, ka klausīju impulsam un mūsu ceļi krustojās. Paldies, Līga!

Rūta Zapacka, Biznesa izaugsmes, klientu piesaistes un apkalpošanas mentors, “Biznesa Atslēga”

Pie Līgas ierados ar domu, ka DROSME būtu galvenais temats, kuru vēlējos pašķetināt tālāk. No kurienes un kāpēc tās man personiski trūkst? Kas vai kurš to ietekmē?

Ir jau, protams, moderni tie vārdi "mindset", "paškoučings", "atbildes ir Tevī", bet uz šiem visvairāk pavilkos līdzi, kad neapjautu, kad kāda uzticamības persona un sarunas biedrs aiztaupa neveiksmīgos mēģinājumus 'rakt dziļāk'. Jo ir tēmas, par kurām ne vēlies domāt, ne runāt, ne nolikt acu priekšā, lai pieņemtu nopietnus lēmumus par sevi, apkārtējiem un nākotni.

Lielākoties visi apkārt un sociālajā vidē mani redz un pazīst kā bezbailīgu, neievainojamu, pašpārliecinātu - kā profesionālās rīcībās, lēmumos, sasniegumos, tā arī privātajā dzīvē. Tomēr - ne visā tā ir! Patīk būt mērenā situācijas kontrolē, kā jau sievietei... Raustos no sajūtam vai lēmuma pieņemšanas sekām, jo tas, visticamāk, skars visas tuvākas vai tālākas nākotnes attiecības. Svarīgākais- apzinājos, kādās neapzinātas ietekmes zonās es tomēr dzīvoju! Pat, ja likās, ka esmu pieaugušais, kurš dzīvo SAVU DZĪVI, bet kaut kas tur atpakaļ.

Turpinu ikdienā, vai vismaz katru otro dienu, atgriezties pie tā, ka no šiem lēmumiem, domām nav jābēg - jo tie jau nekur paši nepazudīs. STĀTIES PRETĪ UN BŪT DROSMĪGAI, nevis bēgt no sevis. Parādīt savai meitai labāko piemēru viņas dzīvē!

Līga - Tu esi patiesi burvīgs sarunu biedrs, kurš izstaro un rada mieru, harmoniju un sapratnes sajūtu, esot Tavā tuvumā! Kaut risinot kādus pagātnes/bērnības plankumus. Tu pārspēji manas iedomas par to, ko sagaidīju.  Ieteiktu ikvienam pabūt kopā ar Līgu, lai saprastu, ko es šeit domāju. Zināju, ka kvalitatīvi pavadīsim laiku caur Tevis vadītu sarunu, bet to, ka tam būs paliekoša un pozitīva ietekme uz manu ikdienu turpmāk... TU ESI LIELISKA!

Klinta,  satura veidotāja, topošā "Karaliskās putras"  grāmatas autore

Pie Līgas gāju ar mērķi sakārtot savu emocionālo pasauli. Pēdējā laikā biju kļuvusi ļoti emocionāla un tā, ka pat reizēm pāris minūšu laikā varu izjust 10 dažādas emocijas. Šis ir viens no izaicinošākajiem periodiem manā dzīvē līdz šim, kas saistās ar pārvākšanos uz citu valsti un nāk klāt ne tikai spiediens no citas kultūras, valodas un darba vides, bet arī daudzas personīgās problēmas vai ikdienas lietas.

Man ļoti patīk plānot un tiklīdz, ieplānotais nenotiek kā gribētos, reaģēju strauji, emocionāli, no dusmām līdz asarām un kā mazs bērns ar gāju grīdā, kas vēlas panākt savu! Sarunā ar Līgu izgājām cauri daudzām dzīves situācijām un apskatījām dažādas perspektīvas, kas man palīdzēja kļūt mierīgākai un Līga atsauca atmiņā dažādas metodes, kuras pielietot, kad ir stresa situācijas vai, kad jūtos, ka visa par daudz.

Saruna bija ilga, taču transfomējoša. Pēc sarunas bija jūtams nogurums, kas ir pilnīgi normāli, jo tik daudz kam tika iziets cauri. Vislielākās pārmaiņas sāk notikt pāris dienas pēc sarunas un izteikti mierīgāk jau reaģēju stresa situācijās.

Nezināju, kam gatavoties pirms sarunas, bet gāju bez ekspektācijām un ļāvos, lai Līga aizved tur, kur man būs jānonāk. Līga ļāva runāt un lieliski prot klausīties. Kā arī, Līgas balss ir ļoti nomierinoša. Līga spēj pateikt arī stingrāku vārdu, ja tas ir nepieciešams, kas iedos sparu un motivēs iet uz priekšu. Pieskārāmies arī par ēterisko eļļu lietošanu, jo tās izmantoju, taču bija pāris neskaidri jautājumi. Līga būs kā lielisks palīgs un izstāstīs kādām situācijām, kādas eļļas vislabāk darbosies.

Vai jūti, ka ir pienācis laiks parunāt?

Vai jūti, ka ir pienācis Tavs laiks pārmaiņā? Tiekamies sarunā! Mūsu saruna notiks attālināti, bet video formātā, lai varu Tevi redzēt un labāk sajust, ko jūti Tu!

Kad mēs varam parunāt?

Par sarunas laiku mēs vienosimies iepriekš, lai tas būtu abpusēji ērts mums abiem. Šobrīd iespējams vienoties par tikšanos arī kādā no nedēļas nogales dienām!

Saruna notiks video formā

Saruna notiks video zvana veidā. Pirms tam pārliecinies, vai Tev ir uzstādīta šāda aplikācija, izmēģini kā darbojas video zvans. Gaidi manu zvanu!

Sagatavo savu telefonu un vidi

Saruna ilgs 90 minūtes, tāpēc noteikti uzlādē telefonu un turi lādētāju līdzās. Pārbaudi interneta savienojumu. Pārliecinies, lai nekas un neviens Tevi netraucē.

Noskaņojies sarunai pats

Apdomā, kas ir Tavs sarunas mērķis, kādas ir Tavas šī brīža vajadzības. Lai zinu, kā Tevi atbalstīt sarunas laikā un pagatavot atbilstošāku ēterisko eļļu rullīti.

Tikai viena saruna ar mani pavērsīs Tavu skatu pilnīgi citā virzienā

Piesakies sarunai, veicot maksājumu!

Parunājam par to, kas Tev aktuāls tieši šobrīd! Pēc maksājuma veikšanas, Tu saņemsi e-pastu ar piedāvājumu iespējamiem tikšanās laikiem.
Ja rodas papildu jautājumi vai vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mani.