Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar manu, Līgas Untules mājaslapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz [email protected].

Turpmāk tekstā, es, manis, man, manu, manā - Līga Untule, šīs mājaslapas izveidotāja un uzturētāja, bet mājaslapas lietotājs - personas datu subjekts, kas sniedz datus mājaslapas lietošanas laikā, lai nodrošinātu šajā mājaslapā internetveikalā iegādājamās preces vai manu, Līgas Untules, sniegto pakalpojumu saņemšanu.

Kādu informāciju es iegūstu?

Es iegūstu tādus personas datus, ko mājaslapas lietotājs man sniedz brīvprātīgi ar e-pasta starpniecību, aizpildot kontaktu saziņas  forumu un citā tiešā saziņas veidā.

Iesniedzot pirkuma pasūtījumu internetveikalā, jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese vai pakomāta adrese un cita informācija, kuru mājaslapas lietotājs vēlas sniegt.

Kā es izmantoju iegūtos personas datus?

Es varu izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu mājaslapas lietotāja pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu mājaslapas lietotāja internetveikala pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu mājaslapas lietotājiem efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu informatīvus ziņojumus, ja mājasapas lietotājs nepārprotami ir piekritis tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Es varu nodot no mājaslapas lietotāja iegūto informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu savas, mājaslapas lietotāju un citu personu likumīgās tiesības.

Kā es aizsargāju personas datus?

Mājaslapas lietotāja personas datu aizsardzībai es izmantoju dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Iegūtie mājaslapas lietotāja personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai man vai manis pilnvarotām personām.


Cik ilgi es glabāju personas datus?

Es glabāju mājaslapas lietotāju iegūtos personas datus tik ilgi, cik ilgi tie man ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko apmeklētās mājaslapas saglabā mājaslapas lietotāja datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājaslapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai mājaslapas lietotājs spētu pārvietoties mājaslapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm nav iespējams nodrošināt mājaslapas lietotāja pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājaslapas apmeklējuma statistiku. Šī informācija tiek izmantota, lai uzlabotu vietnes darbību un nodrošinātu reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, mājaslapas lietotāju interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājaslapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi mājaslapas lietotāja darbībām citās mājaslapās, un šajā mājaslapā tās nav iespējams kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi šī konkrētā mājaslapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, mājaslapas lietotājs var izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz tiek aizvērti visi pārlūka logi.

Atteikties no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas var, izmantojot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Mājaslapas lietotāja tiesības saistībā ar viņa personas datiem

Ja mājaslapas lietotājs ir datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, ES pilsonis un mājaslapā sniedz savus personas datus), viņš var izmantot turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Mājaslapas lietotājam ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti viņa personas dati. Mājaslapas lietotājam ir tiesības bez maksas saņemt manā rīcībā esošo viņa personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Mājaslapas lietotājam ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Mājaslapas lietotājam ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu viņa pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Mājaslapas lietotājam ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja viņš iebilst pret to un man nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja viņš apstrīd datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja viņš pieprasa celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Mājaslapas lietotājam ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas var uzzināt, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.