Iepazīsti dōTERRA ēterisko eļļu dabīgās spējas!

Ēterisko eļļu dabīgās spējas tā patiešām iespējams novērtēt tikai, izmēģinot un sākot lietot.

Katram lietotājam vienas un tās pašas ēteriskās eļļas lietošanas pieredze var atšķirties.

Aicinu Tevi iepazīt un noskaidrot pašam šo dabas produktu dabīgās spējas!

Ko ēteriskās eļļas dara ar Tavām emocijām?

Ēteriskās eļļas iedarbojas
dziļā cēloņa līmenī

Ļoti iespējams, ka, sākot lietot ēteriskās eļļas, pirms iegūsi iedomāto rezultātu Tu piedzīvosi saasinājumu.
Piemēram, pastiprinātu aizkaitināmību, dusmas vai citas destruktīvas emocijas. Vēlamo rezultātu Tu sāksi izjust, kad būs izreaģētas visas emocijas, kas dabiski bloķē laimes, sevis pieņemšanas un dzīves apmierinātības stāvokli. Kad vēlamais rezultāts būs sasniegts - tas būs uz palikšanu!

Ja kādas ēteriskās eļļas aromāts
Tev šķiet nepatīkams

Reizēm pirmo reizi pasmaržojot kādu ēterisko eļļu, Tev šīs eļļas aromāts var šķist nepatīkams. Taču tā tam ir jābūt! Ēterisko eļļu entuziastu kopienā mēdz teikt: "Ja kāda eļļa ir nepatīkama, tad tieši tā Tev šobrīd visvairāk ir nepieciešama!". Šķietamā sajūta par ēteriskās eļļas aromātu var mainīties. Ja sākotnēji nepatīkamais aromāts kļūst patīkams, ēteriskā eļļa visticamāk savu ir paveikusi - atrisinājusi traucējošo emocionālo stāvokli vai mainījusi ierobežojošu uzskatu.

Ēteriskās eļļas manā ikdienā

Uz ēteriskajām eļļām raugos ar padziļinātu interesi par to emocionālo iedarbību.  Ēterisko eļļu spējām es noticēju tad, kad tās palīdzēja man pašai - tieši ar savām spējām iedarboties uz emocijām.

Mani piesaista tas, kā mijiedarbībā ar ēteriskajām eļļām var atrisināt cēloņus emocionālā līmenī, kas daudziem neļauj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Es tās pētu un ar lielu aizrautību izzinu ik dienas. Es eksperimentēju ar dažādām dōTERRA ēteriskajām eļļām un to iedarbību uz savām emocijām. Es palīdzu citiem cilvēkiem atrisināt emocionālus pārdzīvojumus, izmantojot ēteriskās eļļas.

Kā ēteriskās eļļas Tev var noderēt?

Ēterisko eļļu dabīgā spēja iedarboties uz cilvēku emocijām ir tikai viena to īpašība.  dōTERRA ēterisko eļļu pielietojums ir tik daudzveidīgs. Iespējami vēl daudzi citi praktiski pielietošanas veidi.

Ķermenim

Ēteriskās eļļas ļoti plaši tiek izmantotas ķermeņa kopšanas un kosmētikas līdzekļos.

Tīrīšanai

Ēteriskās eļļas var būt noderīgas dabīgu uzkopšanas līdzekļu pagatavošanai mājās.

Garšai

Tīras un pārbaudītas ēteriskās eļļas, kādas ir dōTERRA, var izmantot arī ēdienos kā garšvielas.

Veselībai

Ēteriskās eļļas var noderēt gan fiziskā ķermeņa, gan garīgās veselības atbalstam*.

dōTERRA ēteriskās eļļas var kļūt par Tavu dzīvesveidu!

Piedalies pasūtījumos kopā ar mani

Katru mēnesi organizēju dōTERRA pasūtījumus saviem draugiem, ģimenei un klientiem. Aicinu arī Tevi pievienoties pasūtījumiem, izmantojot manu klienta atlaidi. Tā ir iespēja iegādāties un izmēģināt šos dabīgos produktus neregulāri un ar mazāku sūtīšanas maksu.

Pieteikties koppasūtījumam

Kļūsti pats par dōTERRA klientu

Reģistrējies kompānijā dōTERRA kā vairumtirdzniecības klients un pasūti ēteriskās eļļas un citus dabīgus produktus ar -25% atlaidi, kad vien vēlies, cik bieži vēlies. Veic pasūtījumus regulāri un saņem bezmaksas produktus uzkrāto punktu veidā.

Sākt iepirkties dōTERRA veikalā

Pievienojies dōTERRA biznesam

Kļūsti par dōTERRA dabīgā dzīvesveida vēstnesi. Veic pasūtījumus regulāri, izbaudi visus reģistrētā klienta bonusus un vēl vairāk. Piedalies  dōTERRA biznesa veidošanā kopā ar mani un gūsti ienākumus, palīdzot arī citiem dzīvot veselīgāk un dabīgāk. 

Pievienoties dōTERRA vēstnešiem

Ar ko sākt, ja vēlies pamēģināt?

Ēterisko eļļu iepazīšanās komplekts ir ideāli piemērots ēterisko eļļu iesācējiem.
Komplektā ietilpst trīs 5 ml ēterisko eļļu pudelītes ar citrona, lavandas un piparmētru ēterisko eļļu.

Kāpēc šīs ēteriskās eļļas ir vērts vienmēr glabāt mājās?

Lavandas eļļa

  • Aromātiski lavandas nomierinošais aromāts ir lieliski piemērots iztvaikošanai aromterapijas difūzerā vai ieelpošanai vakarā pirms miega. Tā radīs relaksējošas sajūtas vakarā pēc nogurdinošas dienas un palīdzēs izgulēties.
  • Lietojot iekšēji, lavanda var nomierināt un atslābināt prātu. Viens no veidiem, kā izmantot šo apbrīnojamo dabisko labumu, pirms gulētiešanas pievieno pilienu mājās gatavotai tējai.
  • Šī eļļa nomierina ādu. Lieto to uz ādas uz nelieliem skrāpējumiem un kairinājumiem, kā daļu no ierastās ādas kopšanas rutīnas vai uz pēdu apakšas pirms došanās gulēt.

Piparmētru eļļa

  • Aromātiski piparmētru ēteriskajai eļļai ir enerģiju raisošas īpašības.
  • Uz ādas tā rada spēcīgu atvēsinošu sajūtu. Uzklāj pilienu uz sprandas un deniņiem vai izmanto pāris pilienus nomierinošai plecu vai muguras masāžai. Īpaši patīkami vasarā ir iepilināt dažus pilienus nelielā smidzināšanas pudelē ar ūdeni. Var uzsmidzināt uz ādas, lai palīdzētu saglabāt vēsumu dienas karstumā.
  • Lietojot iekšēji, piparmētru ēteriskajai eļļai ir patīkama garša. Tā var palīdzēt  mazināt gremošanas traucējumus un uzlabot elpceļu veselību. Pievieno pilienu savam iemīļotam dzērienam.

Citrona eļļa

  • Citrona ēterisko eļļu var lietot iekšēji, lai uzlabotu gremošanu. Turklāt tā arī lieliski garšo! Pievieno kādu pilienu eļļas dzērienam, jogurtam, salātu mērcei vai citu ēdienu receptēs, lai iegūtu krāšņāku garšu. Nepieciešams tikai viens vai divi pilieni, jo tā ir ļoti koncentrēta.
  • Citrona ēteriskā eļļa noderēs mājas uzkopšanā, jo tās sastāvā ir dabiski attīrošas ķīmiskās sastāvdaļas, piemēram, limonēns, kas ir lieliski piemērots virsmu tīrīšanai. Pagatavo savu dabisko tīrīšanas līdzekli, sajaucot vairākus citrona pilienus ar ūdeni izsmidzināmā pudelē. Šī eļļa ir lieliski piemērota lipīgo atlikumu tīrīšanai.

Trīs ēterisko eļļu iepazīšanās komplekts

Ja tikai sāc iepazīt ēteriskās eļļas, iesaku izmēģināt tieši šo trīs 5 ml ēterisko eļļu komplektu. Tā sastāvā ir lavandas, piparmētru un citrona ēteriskā eļļa. Uzdāvini to kā dāvanu kādam vai sev!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.