Emociju izziņas ceļā Tev nav jābūt vienai! 

Cik viegli Tev ir pastāstīt par savām emocijām sev tuvajiem cilvēkiem? Īpaši, ja emociju radīšanā ir iesaistīti tieši viņi. Arī saņemt padomus un ieteikumus no emocijās iesaistītajiem ir grūti, reizēm pat neiespējami. Jo emocionālā iesaiste ir pārāk liela! 
Pievienojies atbalstošai sieviešu kopienai slēgtā Telegram čata grupā, kur saņemsi atbalstu, pieredzes apmaiņu ikdienas situācijās. Uzzināsi daudz vērtīga par dažādām pašpalīdzības un emociju vadīšanas metodēm, kuras praktizēsim kopā.

Kas ir šī grupa?

Sveiki, esmu Līga - šīs emocionālā atbalsta grupas izveidotāja, vadītāja un mentore. Tā ir slēgta sieviešu čata grupa Telegram platformā. Ikdienā esmu kopā ar grupas dalībniecēm, stāstu par pašpalīdzības metodēm, sniedzu atbalstu grūtās dzīves situācijās. Mana mentores pieeja balstīta dažādu pašpalīdzības prakšu zināšanās, personīgajā dzīves un dōTERRA ēterisko eļļu lietošanas pieredzē.

Grupā iespējams piedalīties vienu mēnesi un saņemt nepieciešamo atbalstu kādā sarežģītā dzīves pārejas posmā. Grupa var arī kļūt par Tava emocionālā atbalsta un pašizaugsmes kopienu ikdienā.

Tiekamies grupā!

Līga

Līgas Untules atbalsta grupa

Kas grupā notiek?

Grupā piedāvāta informācija un materiāli par dažādām pašpalīdzības metodēm un holistiska dzīvesveida praksēm. Tās kopīgi arī praktizējam. Ikvienai dalībniecei ir iespēja saņemt pieredzē un zināšanās balstītu grupas mentores emocionālo atbalstu grūtās dzīves situācijās.

Atbalsts dzīves situācijās

Pašizaugsmes ceļā neizbēgami gadās situācijas, kad zūd drosme turpināt. Sakāpinātu emociju iespaidā neizdodas saskatīt jau sasniegto. Var gadīties, ka tuvākie cilvēki nav gatavi Tavām pārmaiņām un nespēj sniegt gaidīto atbalstu. Grupā gūsi atbalstu nepadoties un turpināt!

Pašpalīdzības metodes un kopīga praksePašpalīdzības metodes un kopīga prakse

Tu jūti, ka esi gatava pārmaiņām, taču vēl nezini, kā tieši tās panākt? Grupā saņemsi informāciju un materiālus pašpalīdzības prakšu uzsākšanai. Grupas mentore ieteiks Tev aktuālāko un noderīgāko metodi. Turklāt saņemsi arī iedrošinājumu un atbalstu to īstenošanai.

Kopienas sajūta un pieredzes apmaiņaKopienas sajūta un pieredzes apmaiņa

Emociju izziņas ceļā Tev nav jābūt vienai. Esot grupā, noteikti izjutīsi domubiedru kopienas sajūtu. Tavā pašizaugsmes ceļā Tev palīdzēs arī grupas mentores un citu dalībnieču pieredzes stāsti. Daloties ar savu pieredzi, Tu palīdzēsi citām pašzaugsmē augt kopā ar Tevi.

Ko Tu iegūsi darbojoties grupā?

Apgūsti pašpalīdzības metodes

Grupā uzzināsi par dažādām terapeitiskām, koučinga, psihosomatikas un enerģijas vadīšanas metodēm un praksēm, kas var noderēt tieši Tavas situācijas risināšanai. Saņemsi noderīgus materiālus par to pielietošanu. Ar grupas mentores un citu dalībnieču iedrošinājumu varēsi tās īstenot dzīvē.

Kļūsi apzinātāka ar savām emocijām

Uzzinot un pielietojot ikdienā dažādas pašpalīdzības metodes un holistiska dzīvesveida prakses, Tu iepazīsi sevi vairāk. Tu kļūsi apzinātāka ar savām sajūtām, spēsi nosaukt emocijas vārdos un sāksi labāk izprast savas rīcības paradumus. Tad pavērsies iespējas paliekošām pārmaiņām!

Lai arī katras mērķi, kādēļ pievienojušās grupai, var atšķirties,  ikviena dalībniece iegūs jaunas prasmes un zināšanas, kā strādāt ar sevi, labāk izprast savas emocijas, iegūt mierīgāku dzīvi un uzlabot savas attiecības ar līdzcilvēkiem.

Kā darbu grupā novērtē tās dalībnieces?

Drīzumā šī sadaļa tiks papildināta ar grupas dalībnieču atsauksmēm.

Pievienojies grupai, veicot maksājumu!

Tiekamies grupā! Šī ir grupas mēneša dalības maksa. Pirms pievienošanās grupai, Tavā telefonā ir jābūt uzstādītai Telegram aplikācijai.
Visa informācija par pievienošanos grupai tiks nosūtīta Tavā e-pastā pēc maksājuma saņemšanas. Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mani.